Skip to product information
1 of 1

Cosmeticum

Hyaluron Botox Alternative Serum 30ml

Hyaluron Botox Alternative Serum 30ml

Regular price €19,00 EUR
Regular price Sale price €19,00 EUR
Zbritje Shitur
Tax included.

Serum veçanërisht i fuqishëm, hidratues, rigjenerues dhe kundër plakjes së fytyrës. Përmban lloje të zgjedhura posaçërisht të acidit hialuronik, alantoinë, ekstrakt natyral aloe, panthenol (vitaminë B5), vitaminë natyrale C, vitaminë B3, peptide aktive dhe agjentë të tjerë kundër rrudhave dhe antioksidantë.

Ka një veprim qetësues dhe anti-inflamator dhe hidraton thellësisht lëkurën. Kontribuon në
sintezën e kolagjenit dhe formimin e qelizave të reja. Lufton plakjen e parakohshme dhe
rrudhat, mbron lëkurën nga rrezatimi UV, e mban atë rinore dhe përmirëson mbrojtjen dhe shëndetin e saj natyral. Një kombinim i rëndësishëm i hidratimit, elasticitetit dhe rigjenerimit të lëkurës.

Shiko të gjitha detajet