Skip to product information
1 of 3

Cosmeticum

Hyaluron Intensive Serum 30ml

Hyaluron Intensive Serum 30ml

Regular price €19,00 EUR
Regular price Sale price €19,00 EUR
Zbritje Shitur
Tax included.

Serum veçanërisht i fuqishëm hidratues dhe kundër rrudhave të fytyrës. Përmban lloje të
zgjedhura posaçërisht të acidit hialuronik, vitaminë natyrale C, panthenol (vitaminë B5),
vitamina B, kolagjen, aloe vera, peptide aktive dhe agjentë të tjerë antioksidues dhe kundër
plakjes. Merr pjesë në sintezën e kolagjenit dhe formimin e qelizave të reja.

Rrit elasticitetin, e mban lëkurën rinore, e ndihmon atë të ruajë lagështinë dhe redukton
shfaqjen e akneve. Lufton plakjen e parakohshme dhe rrudhat, mbron lëkurën nga rrezatimi UV dhe ndihmon në përmirësimin e shëndetit dhe mbrojtjes natyrore të saj.

Shiko të gjitha detajet