Skip to product information
1 of 3

Cosmeticum

Hyaluron Vitamin B3 Serum 30ml

Hyaluron Vitamin B3 Serum 30ml

Regular price €19,00 EUR
Regular price Sale price €19,00 EUR
Zbritje Shitur
Tax included.

Serum i fuqishëm kundër plakjes dhe kundër rrudhave të fytyrës, veçanërisht për luftimin e
akneve. Përmban lloje të zgjedhura të acidit hialuronik, vitaminë B3, aloe vera, vitaminë C
natyrale, peptide aktive dhe agjentë të tjerë antioksidues dhe hidratues. Vitamina B3 është e përfshirë në formimin e kolagjenit dhe pigmenteve të lëkurës. Ka një efekt të veçantë kundër plakjes dhe rregullimin e qelizave. Rrit aftësinë e lëkurës për të mbajtur lagështinë dhe për të ruajtur elasticitetin e saj.

Kontribuon në prodhimin e acideve yndyrore dhe është veçanërisht i dobishëm kundër akneve.

Shiko të gjitha detajet