Skip to product information
1 of 1

Maruderm

Maruderm Anti-Age Skin Care Cream 50 ML

Maruderm Anti-Age Skin Care Cream 50 ML

Regular price €11,90 EUR
Regular price €12,90 EUR Sale price €11,90 EUR
Zbritje Shitur
Tax included.

Ndihmon në reduktimin e shfaqjes së rrudhave. Lëkura bëhet më e lëmuar, më e gjallë dhe rrezatuese.

Formula unike e pasuruar me Acid Hialuronik dhe Peptide i siguron lëkurës lagështinë që i nevojitet dhe i jep asaj një pamje të butë dhe të lëmuar.

Shiko të gjitha detajet