Skip to product information
1 of 1

Maruderm

MaruDerm Caffeine 5% Eye Contour Serum 30 ML

MaruDerm Caffeine 5% Eye Contour Serum 30 ML

Regular price €9,90 EUR
Regular price €10,90 EUR Sale price €9,90 EUR
Zbritje Shitur
Tax included.

Serum për konturin e syve, ndihmon në largimin e rrathëve të zinj dhe fryrjeve rreth syve. Bën që zonat e syve të duken më të shndritshme dhe më rinore.

I pasuruar me kafeinë, acid hialuronik dhe 3 peptide të ndryshme. Ndihmon zonat e syve të duken më të shndritshme dhe më rinore.

Shiko të gjitha detajet