Skip to product information
1 of 1

Maruderm

Maruderm Collagen Hyaluronic Acid Anti-Age Skin Care Serum 30 ML

Maruderm Collagen Hyaluronic Acid Anti-Age Skin Care Serum 30 ML

Regular price €9,90 EUR
Regular price €10,90 EUR Sale price €9,90 EUR
Zbritje Shitur
Tax included.

Hidraton lëkurën me Acid Hialuronik, ndihmon në shtrëngimin e lëkurës me kolagjen dhe e mbron nga shenjat e plakjes.

 

Lëkura bëhet më e butë, më e lëmuar dhe më rrezatuese.

Shiko të gjitha detajet