Skip to product information
1 of 1

Maruderm

Maruderm Hyaluronic Acid Moisturizer Face & Body Cream 200 ML

Maruderm Hyaluronic Acid Moisturizer Face & Body Cream 200 ML

Regular price €11,90 EUR
Regular price €12,90 EUR Sale price €11,90 EUR
Zbritje Shitur
Tax included.

Hidraton në mënyrë intensive lëkurën me acid hialuronik. Mbron nga shenjat e plakjes. I jep lëkurës një pamje të gjallë dhe një ndjesi të butë. 


I përshtatshëm për fytyrën dhe trupin.

Shiko të gjitha detajet