Skip to product information
1 of 1

Maruderm

Maruderm Niacinamide %10 Brightening & Pore Tightening Cream 200 ML

Maruderm Niacinamide %10 Brightening & Pore Tightening Cream 200 ML

Regular price €11,90 EUR
Regular price €12,90 EUR Sale price €11,90 EUR
Zbritje Shitur
Tax included.

Formuluar me 10% Niacinamide, ndihmon në reduktimin e pamjeve të poreve dhe rregullon prodhimin e sebumit. 

 

E pasuruar me Acid Hyaluronik, Panthenol dhe Squalane, lëkura duket më e lëmuar dhe më rrezatuese.

Shiko të gjitha detajet