Skip to product information
1 of 1

Cosmeticum

Peel-Off Mask Collagen Elastin 70ml

Peel-Off Mask Collagen Elastin 70ml

Regular price €14,00 EUR
Regular price Sale price €14,00 EUR
Zbritje Shitur
Tax included.
Maskë Peel-off Collagen Elastin është një maskë kundër rrudhave, forcuese dhe hidratuese. Kolagjeni depërton thellë në lëkurë, duke ofruar hidratim të thellë, siguruar efektivitet maksimal dhe ndihmuar në reduktimin e rrudhave dhe linjave të imta si dhe në shtrëngimin e lëkurës.
Shiko të gjitha detajet